Названо цифру, скільки заробили власники ста домашніх електростанцій КиєваЗ початку року власники домашніх електростанцій Києва заробили на продажу електроенергії майже 400 тисяч гривень.


Про це повідомили у прес-службі ДТЕК "Київські енергетичні послуги", передає Укрінформ.


"Більше 100 домогосподарств міста, що мають побутові сонячні електростанції, самостійно генерують електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. Протягом січня-березня в мережу надійшло понад 66 тис. кВт-год. електроенергії, що була вироблена побутовими сонячними електростанціями Києва. Постачальник "Київські енергетичні послуги" провів нарахування та здійснив виплати їх власникам на суму майже 400 тис. грн", — йдеться у повідомленні.


У компанії відзначили, що встановлення домашніх сонячних електростанцій у містах – світовий тренд, який стає дедалі популярнішим і в столиці України.


Постачальник здійснює нарахування за встановленим НКРЕКП "зеленим" тарифом, за яким держава купує електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел енергії: сонця, вітру, біомаси та води.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/nazvano-tsifru-sk-lki-zarobili-vlasniki-sta-domashn-kh-elektrostants-i-ki-va”