Новини Росії - Ще одна країна завдала потужного удару по Росії: цікаві

Новини Росії — Ще одна країна завдала потужного удару по Росії: цікаві

Словаччина припинила транзит російської нафти по нафтопроводу “Дружба”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише HNonline.sk.

Директор юридичного та контрольного відділу Transpetrol (оператор словацького ділянки нафтопроводу «Дружба») Матей Порієс пояснив, що рішення ухвалили на фоні дій «Укртранснафти». За його словами, нафтопровід, який йде з України в Словаччину, до врегулювання ситуації функціонувати не буде.

Як відомо, 25 квітня, Німеччина, Польща і Україна призупинили поставки сирої російської нафти по нафтопроводу «Дружба». Виявилося, що нафта погіршила якість.

Напередодні в Білорусі на Мозирському нафтопереробному заводі зіпсувалося дороге обладнання після використання неякісної російської нафти.

23 квітня повідомлялося, що Білорусь через постачання неякісної російської нафти прийняла рішення призупинити експорт світлих нафтопродуктів в напрямку України, Балтії та Польщі.

25 квітня в Республіці Білорусь заявили, що частково відновили експорт бензину і дизельного палива в Україну, а також в Польщу. При цьому в країні оцінили збиток від неякісної нафти з РФ в 100 мільйонів доларів.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4552078/novini-rosii-sche-odna-kraina-zavdala-potujnogo-udaru-po-rosii-tsikavi/”