Абромавічус ініціював розслідування діяльності свого попередника в "Укроборонпромі"

Будуть розслідувані дії щодо зміни статуту «Укрспецекспорту» і появи в пресі документів за контрактом «Спецтехноекспорту».

Абромавічус взявся за екс-гендиректора "Укроборонпрому" / фото УНІАН

Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус ініціював серію внутрішніх розслідувань діяльності попереднього керівництва державного концерну.

Як повідомляє прес-служба держконцерну, зроблено це було після появи інформації в ЗМІ про те, що його попередник Павло Букін наказав внести зміни до статуту підприємства «Укрспецекспорт», які істотно обмежують повноваження «Укроборонпрому» з управління компаніями-спецекспортерами.

«У нас була інформація про ці зміни ще до мого призначення. Як тільки ми отримали повноваження, відразу почали заходи щодо виправлення цих змін. На даний момент ситуація на підприємствах-спецекспортерів під повним контролем концерну», — цитує Абромавічуса його прес-служба.

За його словами, він дав доручення провести службове розслідування щодо обставин підготовки і ухвалення змін до статуту і відповідності вимогам чинного законодавства дій посадових осіб концерну, які ввели ці зміни.

«Щодо цієї ситуації проводиться внутрішнє розслідування. У разі встановлення протиправних або незаконних дій, ми звертатимося до правоохоронних органів», — цитує Абромавічуса його прес-служба.

Крім того, голова концерну ініціював службове розслідування обставин появи у пресі документів, що стосуються зовнішньоекономічного контракту «Спецтехноекспорту», які, ймовірно, можуть містити інформацію з обмеженим доступом і комерційну таємницю. Для цього в концерні створено спеціальну комісію з працівників Департаменту безпеки, Департаменту юридичної підтримки та правової експертизи.

«Інформація стосувалася одного з контрактів на поставку військової техніки, але сама суть контракту була спотворена і представлена в негативному світлі. Подібні інформаційні диверсії призводять до дискредитації концерну і його учасників, а це безпосередньо впливає на репутацію наших спецекспортерів, які і так працюють в умовах шаленої конкуренції, в першу чергу, з компаніями країни-агресора», — цитує Абромавічуса його прес-служба.

Як повідомляв УНІАН, 30 серпня президент Володимир Зеленський призначив Абромавічуса генеральним директором концерну «Укроборонпром».Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/economics/other/10675638-abromavichus-iniciyuvav-rozsliduvannya-diyalnosti-svogo-poperednika-v-ukroboronpromi.html”