Ні землі, ні грошей, ні країни!(

Ні землі, ні грошей, ні країни!(

як дєлал нас разом кучма с ахметовим

Об этом сообщает http://webmarketlist.com

Я згадую, як дєлал нас разом кучма с ахметовим.
Нам на сім’ю з загальним стажем роботи на цю країну в 70 років (на двох) дали три ваучери, які вже десь день на третій коштували 32 карбованці і не більше, причому не грошима, а бартером в обмін на всяку х..ню.

Я три триждня стояла в черзі, аби на два ваучера взяти сину в дітсадок чешкі, тапки та туХлі місцевого паршивого виробницта, одноразового використання.

А мама, Царствіє їй Небесне, щиро вірила, що кучма зробить її багатою і повелася на вмовляння обміняти свій ваучер на 50 акцій свого ж автозавода та купити ще 500 акцій вже за жіві гроші по карбованцю за акцію!
Як я не вмовляляла не виносити останні гроші с хати, кучма переміг, бо тоді, як і зараз, телевізор зомбував "світлим майбутнім" від продажу заводів, фабрик, параходів металургійних заводів, обіцяючі шалене зростання доброту народа.
Купила мати, та такі як вона — віруючі в олігархів, оті 500 акцій. Зуби на полку поклали і хліба не було за що купити ще довго довго!

А через місяць, коли "віруючі" в олігархів і президентів здали всі свої сертифікати та живі гроші на завод, завод привласнили подонки і зробили шалену емісію цих сраних акцій, які стали вмить коштувати дешевше клабздика туалетного папіру — аж 4 копійки кожна!

Так і померла моя мати ошуканою обібраною приниженою.
Ні фабрик, ні заводів, ні параходів і ні копійки дивідентів.

Тепер це саме буде з землею!
Ні землі, ні грошей, ні країни!(


Джерело статті: “http://ua24ua.net/ni-zemli-ni-groshey-ni-kraini/”