Дубінський відреагував на заяву адвокатів Порошенка щодо нього в ДБР

Про це нардеп написав у своєму Telegram-каналі, передає Depo.ua.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

"Адвокат Порошенко вимагає від ДБР почати справу проти Дубінського, нардепа звинувачують у брехні", – процитував політик заяву у ЗМІ.

Він додав, що радий, адже у адвоката Порошенка до нього "дійшли руки".

За словами Дубінського, захист Петра Порошенка прикладає руки до інших справ і "місць".

Нагадаймо, Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації п’ятим президентом Петром Порошенком.

Згодом стало відомо, що адвокати п’ятого президента Петра Порошенка подали заяву до Державного бюро розслідувань (ДБР) щодо порушення кримінальної справи проти народного депутата Олександра Дубінського за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Довідка: 10 вересня Петро Порошенко не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань і передав свідчення через адвоката.

П’ятий президент фігурує у 13 провадженнях Держбюро розслідувань.

6 вересня Порошенко не прийшов на допит у ДБР.

Адвокат Ігор Головань розповів, що Порошенко не прийшов, оскільки йому була надіслана повістка із порушенням чинного законодавства.

Дещо пізніше директор ДБР Роман Труба повідомив, що слідчі ДБР планували отримати покази Порошенка у кримінальному провадженні щодо можливого втручання у діяльність суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

Водночас у ДБР оголосили ще п’ять дат допиту Порошенка.

4 жовтня Труба порадив Порошенку не шукати російських "слідів" в роботі ДБР.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/dubinskiy-vidreaguvav-na-zayavu-advokativ-poroshenka-shchodo-nogo-v-dbr-201910091042572”