Brexit: Мей може знову скасувати вирішальне голосування щодо її угоди

Brexit: Мей може знову скасувати вирішальне голосування щодо її угоди

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей може знову скасувати остаточне голосування в парламенті за угодою про вихід країни з ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

«Британська прем’єр-міністр Тереза Мей може знову скасувати остаточне голосування в парламенті за її договором Brexit», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляють британські ЗМІ, помічники прем’єр-міністра розробляють план, щоб члени парламенту схвалили договір за умови, що ЄС надасть додаткові поступки. Такий крок був спрямований на те, щоб допомогти обмежити масштаби опозиції в парламенті.

Як відомо, Велика Британія повинна вийти з ЄС 29 березня 2019 року. 10 грудня 2018 року прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей вирішила відкласти фінальне голосування у британському парламенті за угодою про вихід країни з ЄС через питання кордону з Північною Ірландією. Нове голосування в Палаті представників за угодою про вихід Великої Британії з ЄС може відбутися до 21 січня 2019 року.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2614466-brexit-mej-moze-znovu-skasuvati-virisalne-golosuvanna-sodo-ii-ugodi.html”