Уряд Британії визнає, що Brexit не відбудеться вчасно - ЗМІ

Британське видання Evening Standard стверджує, що в уряді Терези Мей очікують відкладення Brexit у зв’язку з тим, що парламент не встигне ухвалити необхідні для виходу з блоку закони.
Про це видання повідомило у п’ятницю, посилаючись на слова старших міністрів з уряду Мей.
За інформацією видання, міністри визнають, що Brexit відбудеться вже після запланованої дати 29 березня, оскільки британський парламент не встигне ухвалити необхідні для виходу з Євросоюзу закони. Мова йде про ухвалення 6 необхідних законопроектів, серед яких важливий закон про імміграцію.
Видання не стало називати імен міністрів, які заявили, що навіть якщо парламент працюватиме без вихідних від сьогодні і до 29 березня, цього часу не вистачить, щоб уникнути затримки.
Речниця прем’єр-міністра Елісон Доннелі вже відреагувала на інформацію ЗМІ, повідомляє Bloomberg. Вона запевнила, що прем’єрка Тереза Мей виключає будь-які затримки виходу Британії з ЄС, а британський уряд зробить все необхідне для дотримання графіку.
Парламент Британії голосуватиме за угоду про вихід з ЄС 15 січня. Очікується, що депутати відкинуть досягнуті з Брюсселем домовленості і країна зіштовхнеться з невпорядкованим Brexit.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/uryad-britaniyi-viznae-shcho-brexit-ne-vidbudetsya-vchasno---zmi-11012019134113”