На вихідних у Тернополі оштрафували 7-ох водіїв

На вихідних у Тернополі оштрафували 7-ох водіїв
За минулі вихідні патрульні поліцейські оформили 7-ох водіїв, які сіли за кермо у нетверезому стані.

"Водіння та алкоголь – це несумісні речі. Водій, свідомо сідаючи за кермо, стає потенційним злочинцем, який, ігноруючи усі Правила дорожнього руху, піддає смертельній небезпеці, як своє життя, так і життя інших учасників дорожнього руху. За керування у нетверезому стані водій несе адміністративну відповідальність згідно з статтею 130 КУпАП", повідомляють в Патрульній поліції Тернопільської області.

Довідково:

На громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо, водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.

У випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в 40 800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/33363-na-vykhidnykh-u-ternopoli-oshtrafuvaly-7okh-vodiiv”